Obecnie

poszukujemy:

Copywriter

ARAGO Sp. z o. o.

LOKALIZACJA:

Warszawa

FORMA ZATRUDNIENIA:

umowa o pracę, kontrakt b2b

WYMIAR PRACY:

Pełny Etat

OFERTA WAŻNA DO:

2022-06-30

W związku z rozwojem działu marketingu i wewnętrznej agencji, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Copywriter.

Twoje zadania:

Tworzenie tekstów do social media, blogów, artykułów, kampanii, mailingów i innych działań marketingowych
Udział w tworzeniu koncepcji kampanii reklamowych

Czego oczekujemy:

Minimum 2 lata doświadczenia jako copywriter, social media specialist, dziennikarz lub na podobnym stanowisku
Portfolio dobrych tekstów, tych długich i krótkich
Doświadczenie w prowadzeniu lub wspieraniu działań marki w mediach społecznościowych
Umiejętność pisania tekstów blogowych i artykułów z uwzględnieniem zasad SEO
Komunikatywność
Kreatywność
Poczucie humoru

Co oferujemy:

Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce
Pracę w branży, która ma realny wpływ na zmianę klimatyczną
Praca w ambitnym, doświadczonym i profesjonalnym Zespole, w którym panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera
Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży OZE
Realny wpływ na rozwój firmy – Twoje pomysły liczą się dla nas!
Pracę w komfortowym biurze

BENEFITY

szkolenia i materiały szkoleniowe

wsparcie dedykowanego opiekuna

atrakcyjne programy motywacyjne

transparentny system wynagrodzeń

pozapłacowe inwestycje w dobrostan pracowników

BENEFITY

Należy dołączyć plik w wersji .pdf

Administratorem danych osobowych jest Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych organizowanych w późniejszym terminie, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.”

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym o przysługujących prawach znajduje się w Polityce prywatności.