Obecnie

poszukujemy:

Monter instalacji fotowoltaicznych

ARAGO Sp. z o. o.

LOKALIZACJA:

Katowice, Rzeszów

FORMA ZATRUDNIENIA:

umowa o pracę, kontrakt b2b

WYMIAR PRACY:

Pełny Etat

OFERTA WAŻNA DO:

2022-02-12

Szukamy osoby, która będzie częścią naszego zespołu, będzie z nami tworzyła firmę i czerpała satysfakcję z wykonywanej pracy - tak jak my.

Twoje zadania:

Wykonywaniem instalacji według projektu wraz z montażem i uruchamianiem urządzeń
Serwisem instalacji
Dbałością o najwyższą jakość obsługi Klienta

Czego oczekujemy:

Doświadczenia w pracy elektryka, dekarza, pomocnika elektryka
Umiejętność obsługi elektronarzędzi
Samodzielności w wykonywaniu zadań
Uprawnień SEP, OZE (UDT)
Samodzielności i terminowości w realizacji zadań
Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy
Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilną współpracę oraz ciągłość zleceń
Profesjonalne wyposażenie sprzętowe i narzędziowe
Możliwość rozwoju - szkolenia techniczne z zakresu instalowania urządzeń związanych z OZE
Pracę w bardzo doświadczonym i profesjonalnym zespole

BENEFITY

szkolenia i materiały szkoleniowe

wsparcie dedykowanego opiekuna

atrakcyjne programy motywacyjne

transparentny system wynagrodzeń

pozapłacowe inwestycje w dobrostan pracowników

BENEFITY

Należy dołączyć plik w wersji .pdf

Administratorem danych osobowych jest Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych organizowanych w późniejszym terminie, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.”

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym o przysługujących prawach znajduje się w Polityce prywatności.