Obecnie

poszukujemy:

Specjalista ds. obsługi klienta

ARAGO Sp. z o. o.

LOKALIZACJA:

Katowice

FORMA ZATRUDNIENIA:

umowa o pracę, kontrakt b2b

WYMIAR PRACY:

Pełny Etat

OFERTA WAŻNA DO:

2022-06-23

Do swojego biura w Katowicach poszukuje pozytywnie nastawionej, energicznej, dobrze zorganizowanej oraz komunikatywnej osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta.

Twoje zadania:

Obsługą Klienta, obsługą Klienta i jeszcze raz obsługą Klienta -> dobrze wiesz, że pod tym hasłem kryje się wiele procesów i zagadnień. Odbieranie połączeń telefonicznych, rozmowy z Klientami, praca na naszych systemach informatycznych, odpowiedzi na pisma, praca z dokumentami, pomoc w załatwianiu spraw Klientów przy współpracy z innymi Działami firmy, rozpatrywanie spraw Klientów – jesteś na to gotowy/a?
Dbaniem o wizerunek firmy -> zaprezentuj się z najlepszej strony i pamiętaj o tym, że przy kontakcie z Klientem jesteś naszą wizytówką.
Współtworzeniem najlepszych doświadczeń w zakresie obsługi Klienta w branży OZE w Polsce oraz uczestnictwem w rozwojowych projektach -> działamy innowacyjnie i jesteśmy gotowi na Twoje pomysły.

Czego oczekujemy:

Tego co robisz do tej pory -> profesjonalnej i uprzejmej obsługi Klienta przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.
Odwagi -> bo nie jest łatwo podjąć decyzję o zmianie pracy.
Gotowości na nowe wyzwania -> tych zapewnimy Ci więcej niż myślisz.
Otwartej głowy -> bo wiele się z nami nauczysz. Jesteś na to gotowy/a?
Pozytywnego nastawienia do ludzi i obowiązków -> bez tego nie trać swojego czasu na myślenie o zmianie pracy.
Komunikatywności -> jej brak potrafi wszystko zepsuć.
Ciekawości branży OZE -> będziesz z nami zmieniać świat - otworzymy Ci oczy na to, co się tutaj kryje.
Samodzielności i rzetelności w wykonywaniu zadań -> obdarzymy Cię zaufaniem, bo przecież chcesz zapewnić profesjonalną obsługę naszym Klientom oraz zadbać o ich najlepsze doświadczenia w kontakcie z nami, prawda?
Biegłej obsługi komputera -> każda dodatkowa umiejętność w zakresie obsługi Klienta będzie Twoją przewagą.
Gotowości do wielu rozmów telefonicznych w czasie pracy -> nasi Klienci i sieć sprzedaży są na terenie całej Polski.

Co oferujemy:

Umowę o pracę lub kontrakt B2B -> Ty decydujesz.
Niezbędne narzędzia pracy -> Oczywiście masz to u nas zagwarantowane! Ale my damy Ci dużo więcej!
Udział w szkoleniach produktowych i branżowych -> nasze doświadczenie jest bardzo duże, ale nie zwalniamy tempa i nieustannie poszerzamy horyzonty
Aktywne uczestnictwo w inicjatywach i projektach -> masz pomysł, ideę? Pochwal się. Jeżeli zobaczymy w tym potencjał i szansę na rozwój, to na pewno to wdrożymy.
Pracę w niespotykanej na rynku atmosferze - tworzymy wyjątkowy Zespół nastawiony na długofalowe relacje -> nie wierzysz? Przekonaj się na własnej skórze.

BENEFITY

szkolenia i materiały szkoleniowe

wsparcie dedykowanego opiekuna

atrakcyjne programy motywacyjne

transparentny system wynagrodzeń

pozapłacowe inwestycje w dobrostan pracowników

BENEFITY

Należy dołączyć plik w wersji .pdf

Administratorem danych osobowych jest Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych organizowanych w późniejszym terminie, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.”

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym o przysługujących prawach znajduje się w Polityce prywatności.