Obecnie

poszukujemy:

Specjalista ds. IT

ARAGO Sp. z o. o.

LOKALIZACJA:

Warszawa

FORMA ZATRUDNIENIA:

umowa o pracę, kontrakt b2b

WYMIAR PRACY:

Pełny Etat

OFERTA WAŻNA DO:

2022-03-31

Do Zespołu Rozwoju Narzędzi IT w naszym biurze w Warszawie poszukujemy energicznej, zaangażowanej oraz dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Specjalista ds. IT

Twoje zadania:

Utrzymanie i zapewnienie funkcjonowania systemów IT – w tym ich konfigurowanie, aktualizowanie, usprawnianie, administracja i rozwijanie
Bieżąca współpraca z dostawcami rozwiązań IT i pokrewnych, w tym organizowanie spotkań, uzgodnienia, prowadzenie wdrożeń i testów
Bieżący monitoring rynku w zakresie pojawiających się nowych rozwiązań IT mogących usprawnić pracę operacyjną
Współpraca z innymi działami firmy i wdrażanie projektów IT
Zarządzanie uprawnieniami użytkowników do systemów IT
Wsparcie użytkowników oraz szybkie reagowanie na wszelkie problemy i nieprawidłowości
Administracja centralą telefoniczną (IP)

Czego oczekujemy:

Wykształcenia wyższego informatycznego -> mile widziani także studenci kierunków informatycznych i pokrewnych
Tego, co robisz teraz -> doświadczenia w realizacji zadań i projektów z obszaru IT, praktycznej znajomości i doświadczenia w obsłudze większych systemów operacyjnych, znajomości sprzętu, oprogramowania i technologii informatycznych, chęci do digitalizowania i nieustannego usprawniania swojego otoczeni
Odwagi -> bo nie jest łatwo podjąć decyzję o zmianie pracy
Gotowości na nowe wyzwania -> tych zapewnimy Ci więcej, niż myślisz
Otwartej głowy -> bo wiele się z nami nauczysz. Jesteś na to gotowy/a?
Inicjatywy do ulepszania świata wokół siebie, zaangażowania oraz pasji do działania -> jest to dla nas szczególnie ważne
Pozytywnego nastawienia -> bez tego nie trać swojego czasu na myślenie o zmianie
Komunikatywności -> jej brak potrafi wszystko zepsuć
Ciekawości branży OZE -> otworzymy Ci oczy na to, co się tutaj kryje
Samodzielności -> obdarzymy Cię zaufaniem, bo przecież chcesz pomóc nam się rozwijać i realizować naprawdę ciekawe projekty, prawda?

Co oferujemy:

Kontrakt B2B lub umowę o pracę -> Ty decydujesz
Niezbędne narzędzia pracy -> Oczywiście! Ale my Ci damy dużo więcej
Aktywne uczestnictwo w inicjatywach i projektach -> masz pomysł, ideę? Pochwal się. Jeżeli jesteśmy w stanie usprawnić naszą pracę i wznieść się na wyższy poziom organizacyjny, to na pewno to wdrożymy
Pracę w niespotykanej na rynku atmosferze - tworzymy wyjątkowy Zespół nastawiony na długofalowe relacje -> nie wierzysz? Przekonaj się na własnej skórze

BENEFITY

szkolenia i materiały szkoleniowe

wsparcie dedykowanego opiekuna

atrakcyjne programy motywacyjne

transparentny system wynagrodzeń

pozapłacowe inwestycje w dobrostan pracowników

BENEFITY

Należy dołączyć plik w wersji .pdf

Administratorem danych osobowych jest Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych organizowanych w późniejszym terminie, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.”

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym o przysługujących prawach znajduje się w Polityce prywatności.