Obecnie

poszukujemy:

Stażysta

ARAGO Sp. z o. o.

LOKALIZACJA:

Warszawa/Brodnica

FORMA ZATRUDNIENIA:

Umowa zlecenie

WYMIAR PRACY:

Pełny Etat

OFERTA WAŻNA DO:

2022-06-30

Nasza firma oferuje staże w Zespole Marketingu (W-wa), Zespole Obsługi Klienta (Brodnica), Zespole Księgowości (Brodnica), Zespole Kadr i Płac (Brodnica) oraz Zespole Wsparcia Prawnego (Brodnica)

Twoje zadania:

Uczestniczenie w bieżących pracach wybranego działu
Wsparcie w innowacyjnych projektach
Inne zadania, dzięki którym poznasz specyfikę pracy w danym dziale i szybko rozwijającej się firmie

Czego oczekujemy:

Studiów skorelowanych z działem, do którego aplikujesz
Pełnej dyspozycyjności
Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy własnej
Umiejętności pracy w grupie
Odpowiedzialności
Otwartości i elastyczności
Entuzjazmu do skutecznej realizacji zadań
Mile widziane: Zainteresowanie branżą Odnawialnych Źródeł Energii

Co oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia w branży, która ma realny wpływ na zmianę klimatyczną
Możliwość nauki od najlepszych w branży
Udział w ciekawych i ambitnych projektach, dających możliwość samorealizacji
Przyjazną atmosferę opartą na życzliwości i pomocy
Możliwość otrzymania oferty pracy po zakończeniu stażu

BENEFITY

szkolenia i materiały szkoleniowe

wsparcie dedykowanego opiekuna

atrakcyjne programy motywacyjne

BENEFITY

Należy dołączyć plik w wersji .pdf

Administratorem danych osobowych jest Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych organizowanych w późniejszym terminie, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arago sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy (87-300), ul. Podgórna 82A moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.”

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym o przysługujących prawach znajduje się w Polityce prywatności.